Syla do të përfaqësojë vendin tonë në Kampionatin Botëror - Bota Sot
Syla do të përfaqësojë vendin tonë në Kampionatin Botëror

Sporti

Syla do të përfaqësojë vendin tonë në Kampionatin Botëror

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 16:18
Syla do të përfaqësojë vendin tonë në Kampionatin Botëror

Drilon Syla do të përfaqësojë vendin tonë në Kampionatin Botëror U-23 të mundjes, që po mbahet në Bukuresht të Rumanisë, prej 12-18 nëntor 2018.
Syla do të garojë nesër (e enjte) në kategorinë -57 kilogramë. Në kategorinë e tij janë 19 garues dhe konkurrencë e fortë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...