Aksident në Strugë, ndërron jetë një person - Bota Sot
Aksident në Strugë, ndërron jetë një person

Struga

Aksident në Strugë, ndërron jetë një person

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 11:26
Foto ilustrim

Policia e Maqedonisë njofton se në aksidentin e ndodhur mes një autobusi me tabela të Ohrit dhe automobilit me tabela të Strugës, ka humbur jetën shoferi i automjetit.

Aksidenti ka ndodhur në mëngjes në rrugën magjistrale Podmolje-Strugë, në udhëkryqin te fshati Mislishevë, ku një person humbi jetën dhe pesë persona janë lënduar, informojnë nga SBP Ohër,

Në vendin e ngjarjes po bëhet këqyrja e vendit të ngjarjes nga Prokurori Publik dhe ekipit policore të stacionit policor të Strugës.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...