Teatri s’ndalet as në kohën e pandemisë

Teatri

Teatri s’ndalet as në kohën e pandemisë

Më: 22 prill 2020 Në ora: 16:53
Teatri Kombëtar i Kosovës

Sallat e Teatrit Kombëtar të Kosovës janë boshe, si pasojë e pandemisë së koronavirusit të ri, por ky institucion nuk e ka ndalur punën dhe shfaqjet po i transmeton drejtpërsëdrejti në rrjete sociale.

Aktori Adrian Morina i fton qytetarët që t’i shikojnë shfaqjet në kohën sa ata janë në izolim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat