Eskpozohen kukullat e të gjitha shfaqjeve të Teatrit ‘Dodona’

Teatri

Eskpozohen kukullat e të gjitha shfaqjeve të Teatrit ‘Dodona’

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 18:17
Artistët e Teatrit ‘Dodona

Artistët e Teatrit ‘Dodona’ kanë përfunduar punimet në arkivin e kukullave, ku janë ekspozuar të gjitha shfaqjet e prodhuara në këtë Teatër.

“Këto ditë i kemi përfunduar punimet në arkivin e kukullave të Dodonës, ku janë ekspozuar kukullat e të gjitha shfaqjeve që janë prodhuar në Dodonë që nga themelimi i saj, gjithmonë të gatshme për t’u animuar në magjinë e teatrit të kukullave”, shkruhet në faqen e Teatrit, ku dhe prezantohen fotografitë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat