Shfaqja “Audience by Vaclav Havel” vjen premierë në Teatrin Oda

Teatri

Shfaqja “Audience by Vaclav Havel” vjen premierë në Teatrin Oda

Më: 13 nëntor 2020 Në ora: 15:05
Foto Ilustrim

Teatri Oda do t’i hap dyert e saj për premierën e shfaqjes ‘’Audience by Vaclav Havel’’, në bashkëpunim me Qendrën Multimedia.

Publiku do të kenë rast të shohin shfaqjen më 18 nëntor duke filluar nga ora 16:00.

‘’Audience by Vaclav Havel’’ është shfaqje me skenar të shkruar nga Jeton Neziraj, regjisor Agon Myftari dhe me aktorë Shpëtim Selmanin dhe Dukagjin Podrimajn. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat