Facebook dhe Instagram bien përsëri nga sistemi - Bota Sot
Facebook dhe Instagram bien përsëri nga sistemi

Teknologji

Facebook dhe Instagram bien përsëri nga sistemi

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 14:49
Foto ilustrim

Dy rrjetet më të mëdha sociale, Facebook dhe Instagram, me sa duket përseri me probleme.

Para disa minutave, këto dy rrjete kanë rënë nga sistemi. Ende nuk ka ndonjë raport se pse ka ndodhur përsëri ky problem.

Përdoruesit kanë filluar të ankohen, dhe pritet që dikush të dal në deklaratë rreth këtij problemi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat