iPar Pro me tre kamera mund të lansohet në mars të vitit të ardhshëm - Bota Sot
iPar Pro me tre kamera mund të lansohet në mars të vitit të ardhshëm

Teknologji

iPar Pro me tre kamera mund të lansohet në mars të vitit të ardhshëm

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 15:11
iPar Pro

Së fundmi kemi dëgjuar për mundësinë e tabletit që vjen me një aparat fotografik të trefishtë dhe që madje mund ta shohim këtë vit. 

Tani një raport i ri na jep një datë tjetër, por edhe thashetheme më interesante.

Thashethemet më të fundit rreth iPad Pro janë ato që vijnë nga faqja e internetit Koreane The Elec. 

Ata kanë një raport që thotë se iPad i ri Pro do të lansohet në mars 2020 dhe se ai do të ketë një modul tre kamerash me teknologjinë 3D. 

Ata madje përmendin LG si furnizuesin e këtyre sensorëve të ‘Time of Flight’. 

Sipas The Elect, LG do të jetë gjithashtu ofruesi i sensorëve të Time Flight për iPhone-ët e vitit 2020.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...