Motorola One Macro lansohet më 9 tetor - Bota Sot
Motorola One Macro lansohet më 9 tetor

Teknologji

Motorola One Macro lansohet më 9 tetor

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 08:40
Ilustrim

Telefoni Motorola One Macro do të lansohet brenda dy ditësh, siç sugjerohet nga ngacmuesi i faqes Flipkart për pajisjen.

Pajisja do të ketë një kamerë makro 2MP 1/5 ", së bashku me një sensor 2MP dhe një kamerë kryesor 13MP.

Specifikimet e tjera përfshijnë çipin Helio P60, RAM 2 GB/3 GB dhe 64 GB hapësirë për ruajtje.

Ekrani do të ketë madhësi 6.1 inç, me një prerje në formë rënie që strehon një kamerë selfie 8MP. Android Pie do të jetë në krye të softuerit dhe gjithçka do të mundësohet nga një bateri 4000mAh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...