Samsung prezanton super-laptopin e ri - Bota Sot
Samsung prezanton super-laptopin e ri

Teknologji

Samsung prezanton super-laptopin e ri

Më: 2 janar 2020 Në ora: 22:33
Ilustrim

Kompania teknologjike Samsung ka lansuar një model të ri të linjës Galaxy Book Flex α.

Pajisja në fjalë ndan shumë të përbashkëta me origjinalin, përfshirë këtu ekranin e ndjeshëm me prekje, si dhe procesorët e gjeneratës së 10-të Intel.

Dallimet fillojnë në RAM memorie, i cili shkon në 16 GB.

Samsung Galaxy Book Flex α do të jetë në dispozicion në Shtetet e Bashkuara (SHBA) në gjysmën e parë të vitit, duke filluar me çmim nga 830 dollarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat