Muri interaktiv ndriçohet me prekje dore apo aktivizohet me dëgjimin e tingujve - Bota Sot
Muri interaktiv ndriçohet me prekje dore apo aktivizohet me dëgjimin e tingujve

Teknologji

Muri interaktiv ndriçohet me prekje dore apo aktivizohet me dëgjimin e tingujve

Më: 23 janar 2020 Në ora: 17:01
Muri interaktiv

Nanoleaf Canvac është muri interaktiv, që ndriçohet vetëm me një prekje dore, duke u ndezur në katrorë të shumtë.

Vetëm mjafton që shuplaka ta prekë katrorin dhe mund të kontrollohet drita që lëshon sipërfaqja artistike.

Të interesuarit për Nanoleaf Canvas, mund të zgjedhin nga 16 milionë ngjyrat e ndryshme, që ofrohen për këto drita.

Katrorët ndizen me Alexa dhe Google Play, derisa mund të shfrytëzohen në mënyre funksionale apo kreative.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat