Shfaqet video ku shihet Galaxy S20 FE, me performanca të mira, por edhe i lirë

Teknologji

Shfaqet video ku shihet Galaxy S20 FE, me performanca të mira, por edhe i lirë

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 18:05
Foto ilustrim

Samsung pothuajse me siguri do të paraqesë Galaxy S20 FE (Fan Edition) si pjesë e një ngjarjeje që do të mbahet të mërkurën e ardhshme.

Ky është një version i lirë i S20. Më parë, Samsung i quante këto modele “Lite".

Pothuajse të gjitha specifikimet teknike të telefonit celular u zbuluan paraprakisht .

Tani, për herë të parë, një video praktike nga YouTuber Jimmy është promo që tregon se pajisja është shfaqur.

Video demonstron se Galaxy S20 FE renditet midis S20 të rregullt dhe S20 Ultra për nga madhësia.

Korniza është pak më e trashë në krahasim me pajisjet kryesore, në fund të fundit, telefoni celular ka shpejtësinë e rifreskimit 120Hz, por vetëm në rezolucionin FullHD.

Ekzistojnë 3 kamera dhe një port USB-C.

Çmimi për Samsung Galaxy S20 FE vlerësohet në 649 deri në 699 euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat