Konsola e edicionit special PS5 Spider-Man është absolutisht e mrekullueshme

Teknologji

Konsola e edicionit special PS5 Spider-Man është absolutisht e mrekullueshme

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 15:40
Foto Ilustrim

Tani jemi vetëm disa javë larg nga prezantimi zyrtar i Sony PS5, me lojtarë në të gjithë botën që po presin të mund të luajnë lojëra të mrekullueshme të PS5 si Spider-Man Miles Morales në ditën e parë.

Dhe, duke folur për tastierat PlayStation 5 dhe Spider-Man Miles Morales, sapo është publikuar një video krejt e re që tregon një tastierë mahnitëse Spider-Man Miles Morales Limited Edition.

Videoja e zbuluar mund të shihet më poshtë.

Konsola Spider-Man Miles Morales PS5 është ide e artistit konceptues Giuseppe Spinelli.

Siç mund të shihet nga video koncepti, si dhe nga imazhet më poshtë, Spinelli u frymëzua nga konsolja Spider-Man PS5 Pro e lëshuar më parë.

Ngjyra e zezë dhe e kuqe është e frymëzuar nga veshja e Miles Morales ‘Spider-Man dhe përcjellët edhe në ndriçimin LED.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat