A mund t’i gjeni 8 veturat e fshehura mes celularëve?

Teknologji

A mund t’i gjeni 8 veturat e fshehura mes celularëve?

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 22:09
A mund ti gjeni dot?

Shembull dhe test i përqendrimit të shikimit është fotoja e mëposhtme për të gjetur se sa vetura janë fshehur në të.

Fotoja është shumë konfuze pasi ngjyrat janë të tilla, mirëpo nëse i gjeni me gjasë keni shikim prej sy shqiponje

A mund ti gjeni dot?

Nëse nuk i gjetët dot ju ndihmojmë ne.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat