Azhurnimi më i ri i WhatsApp është pikërisht ajo që keni kërkuar prej shumë kohësh

Teknologji

Azhurnimi më i ri i WhatsApp është pikërisht ajo që keni kërkuar prej shumë kohësh

Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 16:32
WhatsApp

Azhurnimi më i ri i WhatsApp iu lejon të keni sfonde të ndryshme me çdo person.

Sfondet në bisedat e WhatsApp tanimë janë azhurnimi më i përfolur i javës

Është lajm i shkëlqyeshëm për të gjithë sepse tani ne mund të kemi një sfond të veçantë për secilin person.

Sfondet mund të zgjidhen si nga galeria që ofron WhatsApp, poashtu nga galeria juaj e fotografive ose vizatime që mund t’i bëni në WhatsApp.

Gjithashtu është prezantuar edhe azhurnimi “Bright” dhe “Dark” që mund ta caktoni në përshtatje me sfondin që zgjidhni.

Personalizimi i çdo bisede gjithashtu do iu ndihmoj të mos i shkruani mesazh personit të gabuar.

Më parë ka qenë e mundur të ndryshoni sfondin, por do të ndryshonte për të gjitha bisedat njëjtë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat