Ky është çmimi përfundimtar i PlayStation 5

Teknologji

Ky është çmimi përfundimtar i PlayStation 5

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 23:45
PlayStation 5

Më në fund është zbuluar çmimi përfundimtar i konzoles më të re të PlayStation.

Një tjetër çmim i mundshëm për PlayStation 5 është shfaqur në Amazon, kësaj radhe në Francë. Sipas një liste të zbuluar së fundmi, modeli standard (ky është versioni me një disk) do të kushtojë 499,99 €.

Për krahasim, PlayStation 3 filloi për 599 euro dhe PlayStation 4 filloi për 399 euro.

Image

Pak nga pak, Sony ka zbuluar sekretet e PS5. Sony zbuloi DualSense, një kontrollues të gjeneratës së ardhshme me karakteristika të përparuara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat