Vlera e Bitcoinit po vazhdon të bjerë

Teknologji

Vlera e Bitcoinit po vazhdon të bjerë

Më: 1 mars 2021 Në ora: 13:32
Foto ilustrim

Bitcoin ka arritur në vlerën më të ulët që nga 8 shkurti.

Vlera e Bitcoinit dje ka rënë në afro 44 mijë dollarë, nga mbi 58 mijë dollarë sa kishte arritur një javë më parë, raportojnë mediumet e huaja.

Kriptovaluta më e njohur dhe e madhe në botë ishte rritur për 70 për qind që nga fillimi i vitit.

Por ka filluar të pësoi rënie.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat