Si t’i shikoni videot në YouTube që nuk janë në dispozicion në vendin tuaj? - Bota Sot
Si t’i shikoni videot në YouTube që nuk janë në dispozicion në vendin tuaj?

Teknologji

Si t’i shikoni videot në YouTube që nuk janë në dispozicion në vendin tuaj?

Më: 17 mars 2018 Në ora: 23:06
Ilustrim

Ka shumë video të cilat nuk janë në dispozicion në Kosovë ose Shqipëri, për shkak se ngarkuesi i tyre i ka lënë jashtë dispozicionit për vendet tona.

Por, nëse nuk e keni ditur, ekziston një shtesë në Chrome e cila ju mundëson që të gjitha këto video që nuk janë në dispozicion t’i shikoni pa problem.

E gjitha çfarë duhet të bëni është ta shkarkoni atë në Chome Store dhe ta instaloni si shtesë në shfletuesin tuaj Chrome, shkruan Gazeta Express.

Shtesa e ka emrin ProxFlow dhe mund të shtohet lehtë në shfletues. Pas shkarkimit, vetëm aktivizojeni atë dhe herën tjetër kur ka ndonjë video që nuk është në dispozicion në vendin tuaj, kjo shtesë do ta bëjë atë në dispozicion për ju.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera