Vazhdon Black Friday, Tjeter Nivel 49.90€ në vit - Bota Sot
Vazhdon Black Friday, Tjeter Nivel 49.90€ në vit

Teknologji

Vazhdon Black Friday, Tjeter Nivel 49.90€ në vit

Më: 25 nëntor 2018 Në ora: 07:06
Ilustrim

Duke parë interesimin e shume klientëve për abonim në platformen Art Motion vazhdon Black Friday edhe me daten 25 Nëntor për vetëm 49.90€ në vit .

Bëhu pjesë e platformës më të pasur dhe atraktive në treg, mbi 150 HD kanale televizive, deri ne 20 Mbps internet dhe duke mos lënë anash edhe programet për dashamirët e sportit.

Kape momentin, oferta vlen vetëm edhe me 25 Nëntor deri në ora 21:00 .

Me Art Motion, Black Friday gjethqysh ta qet!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...