Emocionohet Dafina Zeqiri, bën një premtim për nënën dhe motrën - Bota Sot
Emocionohet Dafina Zeqiri, bën një premtim për nënën dhe motrën

Mediale Vip

Emocionohet Dafina Zeqiri, bën një premtim për nënën dhe motrën

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 11:40
Dafina Zeqiri

Përveç ditës së 28 Nëntorit, në shtëpinë e Dafina Zeqirit ka edhe një arsye tjetër për të festuar.

Nëna e këngëtares së njohur feston ditëlindjen dhe me këtë rast ajo së bashku me nënë dhe motrën e saj kanë udhëtuar drejt një ishulli përrallr.

Dhe në këtë ditë të shënuar, Dafina ka dhënë një premtim për femrat më të rëndësishme në jetën e saj.

“Lumturia e juaj është lumturia ime, ju premtoj se çdo vit do iu dërgoj në parajsë”, ka shkruar Dafina.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...