Tenistja që e synon arenën ndërkombëtare - Bota Sot
Tenistja që e synon arenën ndërkombëtare

Tenis

Tenistja që e synon arenën ndërkombëtare

Më: 16 qershor 2019 Në ora: 12:05
Blearta Ukëhaxhaj

Blearta Ukëhaxhaj është kampione e tenisit në Kosovë dhe përfaqëson vendin e vet në gara ndërkombëtare. Blearta ushtron në fusha të tenisit jo të përshtatshme, sidomos gjatë dimrit, ajo duhet të heqë borën për të ushtruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat