E pashë një vajzë seksi në tribunë... - Bota Sot
E pashë një vajzë seksi në tribunë...

Tenis

E pashë një vajzë seksi në tribunë...

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 15:04
Federer e Kyrgios

Në Gjenevë të Zvicrës po zhvillohet turneu Laver Cup për meshkuj në tenis.

Në ditën e dytë u luajt ndeshja midis Roger Federer dhe Nick Kyrgios, sfidë e fituar 2:1 nga zvicerani.

Në momentin që u mbyll një “game”, Kyrgios afrohet në stolin e skuadrës së tij dhe sqaron një episod mjaft interesant, që i ka bërë të gjithë të qeshin.

“E humba përqendrimin, pasi pashë një femër vërtet shumë seksi mes turmës. Dua të jem i ndershëm, jam gati të martohem me të që tani. Në këto momente”, tha Kyrgios, 24 vjeç.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat