E turpshme, kjo nuk i duhej

Tenis

E turpshme, kjo nuk i duhej

Më: 25 dhjetor 2019 Në ora: 11:10
E turpshme, kjo nuk i duhej

Ish e dashura e tenistit argjentinas, Juan Martin del Potro, Hymena Baron, ka tronditur publikun me një video të çuditshëm ku shihet me djalin e saj me një veshje shumë provokuese madje me një reagim të pabesueshëm në sy të fëmijës së vet.

Del Portro u nda me Hymen shumë kohë më parë.

Ajo një kohë ishte e lidhur edhe me ish futbollistin e Juventus, Pablo Oswald. Hymen u paraqit në prag të festave me djalin e saj duke bërë gjeste të pahijshme dhe dërgonte mesazh për Krishtlindje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Felices fiestas! ❤ Sean muy felices con los seres queridos, amen y disfruten este día. Los amoo @jmena #momo

A post shared by Jimena Baron (@jimenabaron.ok) on

“Kjo video tregon më së miri familjen tonë, ju urojmë festën, dashuroni, falni, mos mbani inat, mos gjykoni, kënaquni, le të ndodhin gjërat magjike.

Mbani gotat tuaja gjysmë të mbushura e jo gjysmë bosh, urime e shëndet”, ishte mesazhi i Baron por që mënyra sesi e bën ka ngjallur reagime të mëdha në opinion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat