Djaloshi që mbledh topat bie pa ndjenja

Tenis

Djaloshi që mbledh topat bie pa ndjenja

Më: 9 shkurt 2021 Në ora: 11:37
Djaloshi që mbledh topat bie pa ndjenja

Momente paniku në “Australian Open”. Një djalosh që mblidhte topat në Grand Slam-in e Melburnit, humbi ndjenjat gjatë ndeshjes së tenisit mes Lojd Harris dhe Mikel Torpegard.

Mësohet se shkaku i humbje së ndjenjave ka qenë i nxehti, teksa temperatura shënonte 30 gradë.

Gjyqtari ndërpreu ndeshjen dhe shkoi për të ndihmuar mbledhësin e topave.

Për fat të mirë, pas ndërhyrjes mjekësore, djaloshi u përmend dhe raportohet nga mediat vendase së gëzon gjendje të qëndrueshme shëndetësore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat