Novak skandalozi, ndërpreu garën për të shkuar në tualet, ja arsyeja

Tenis

Novak skandalozi, ndërpreu garën për të shkuar në tualet, ja arsyeja

Më: 8 qershor 2021 Në ora: 19:37
Novak skandalozi, ndërpreu garën për të shkuar në tualet...

Novak Gjokoviqi, tenist serb, njihet për skandale të panumërta, por sot bëri edhe një skandal tjetër.

Ai tërhoqi vëmendjen me një detaj interesant të ndodhur në turneun ‘’Roland Garros’’ në sfidën ndaj tenistit italian Lorenco Museti.

Në konferencën për shtyp pas duelit,  Gjokoviqi, shpjegoi arsyen pse në një moment të garë kërkoi pushim dhe shkoi në tualet.

Serbi tha se nuk u largua për të shkuar në tualet, por shkoi për të ndërruar mbathjet e tij dhe veshjen në mënyrë që të ndihej më rehat gjatë pjesës tjetër të garës. Këto janë skandalet e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat