Bie në pusetë dhe humb jetën 77 vjeçari nga Tetova

Tetova

Bie në pusetë dhe humb jetën 77 vjeçari nga Tetova

Më: 5 nëntor 2019 Në ora: 14:10
Foto

Siç njoftojnë nga Sektori për Punë të Brendshme, 77-vjeçari në Tetova ka humbur jetën pas rrëzimit në puseta në oborrin e shtëpisë së tij.

“Rreth orës 11:30, në SPB Tetovë është denoncuar se personi J.R (77) nga Tetova është rrëzuar në puesetë në oborrin e shtëpisë së tij në rrugën ‘Kole Nedelkovski’ në Tetovë dhe ka humbur jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Prokurori Publik dhe ekipi i SPB Tetovë kanë kryer këqyerjen e vendit të ngjarjes dhe nuk është konstatuar shenja të dhunës në trup.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat