Aksident në Tetovë, vetura rrënon një pjesë të murit - Bota Sot
Aksident në Tetovë, vetura rrënon një pjesë të murit

Tetova

Aksident në Tetovë, vetura rrënon një pjesë të murit

Më: 19 dhjetor 2019 Në ora: 10:59
Pamje nga vendi i ngjarjes

Njëzet e tre vjeçari nga fshati Vicë, Tetovë, ka humbur kontrollin mbi automjet dhe ka goditur murin e kazermës në Tetovë. Të lënduar nuk ka por për shkak goditjes është rrënuar një pjesë e murit.

“Rreth orës 7:00, në rrugën ‘Blagoja Toska’ në Tetovë, automjet “Volkswagen Golf” me tabela të Tetovës, e drejtuar nga 23 vjeçaru B.M nga Vica, ku ka qenë edhe një bashkëudhëtar, ka humbur kontrollin, dhe ka dalë jashtë korsisë dhe ka goditur murin. Në aksident nuk ka të lënduar”, njoftoi zëdhënësi i SPB Tetovë Marjan Josifovski.

Këqyrjen e vendit të ngjarjet e ka kryer Sektori i Punëve të Brendshme Tetovë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat