Aksident në rrugën Tetovë-Gostivar

Tetova

Aksident në rrugën Tetovë-Gostivar

Më: 30 dhjetor 2019 Në ora: 19:53
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në rrugën Tetovë-Gostivar

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:00 në rrugën Tetovë-Gostivar, ku një veturë ka goditur një qen.

Policia dhe organet e hetuesisë janë në terren dhe bëjnë këqyrjen e vendit.

Më vonë pritet që MPB të jep më shumë detaje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat