Gjenden gjashtë mina në Tetovë - Bota Sot
Gjenden gjashtë mina në Tetovë

Tetova

Gjenden gjashtë mina në Tetovë

Më: 1 mars 2020 Në ora: 15:57
Ilustrim

Në rrugën rajonale Tetovë – Sellcë, gjatë orëve të pasdite më 29 shkurt krahas mbeturinave nga ndërtimi, janë gjetur gjashtë mina.

Naa MPB njoftojnë se pajisjet janë marrë nga person ekspert nga Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim – Tetovë.

Në vendin e ngjarjes është kryer këqyrja e vendit të ngjarjes nga ekipi i SPB Tetovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat