​Humb jetën një person ne fshatin Xhepçisht të Tetovës - Bota Sot
​Humb jetën një person ne fshatin Xhepçisht të Tetovës

Tetova

​Humb jetën një person ne fshatin Xhepçisht të Tetovës

Më: 18 mars 2020 Në ora: 18:58
Pamje nga vendi i ngjarjes

Humb jetën një person ne fshatin Xhepçisht te Tetovës. Ngjarja ka ndodhur para pak çasteve teksa i ndjeri kishte tentuar te priste një lis i cili është rrëzuar në anën e tij dhe e ka shtypur duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Ne vendin e ngjarjes kane dale edhe mjeket e urgjencës, zjarrfikësit dhe policia. Dhe pse zjarrfikësit kane arrit ta heqin lisin e rrezuar mbi personin ne fjale, megjithatë mjeket vetëm se kanë konstatuar vdekjen e tij. Identiteti i personit në fjalë nuk dihet.

Sektori i Punëve te brendshme te Tetoves pritet të dalë me te dhëna me konkrete. Ne vendngjarje ka dale edhe prokurori kujdestar i Prokurorisë se Tetovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat