Shpërthen zjarri në një banesë në Tetovë

Tetova

Shpërthen zjarri në një banesë në Tetovë

Më: 15 mars 2021 Në ora: 13:34
Foto ilustrim

Në një banesë në Tetovë ka shpërthyer zjarri.

Sipas informacioneve të para thuhet se zjarri ka prekur vetëm njërën banesë dhe nuk ka të lënduar.

Zjarr është shuar nga zjarrfikësit.

Megjithatë ende po punohet në zbulimin e shkaqeve që dërguan deri te shpërthimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat