Burgu i Tetovës me kushte më të mira

Tetova

Burgu i Tetovës me kushte më të mira

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 16:29
Burgu i Tetovës

Janë realizuar disa aktivitete në Burgun e Tetovës me qëllim përmirësimin e kushteve të jetesës së personave të dënuar që vuajnë dënimin me burg në këtë institucion.

Korridori dhe tualetet janë rinovuar plotësisht.

Janë instaluar edhe dollapë të rinj për vendosjen e këpucëve.

Pamjet:

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat