Arrestohen dy persona nga Tetova për drogë

Tetova

Arrestohen dy persona nga Tetova për drogë

Më: 3 tetor 2021 Në ora: 18:46
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, gjatë ditë së djeshme janë privuar nga liria dy persona për drogë.

Bëhet fjalë për personat me inicialet A.Z (44) dhe A.E (45) të cilëve policia u gjeti heroinë.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tyre do të parashtrohet parashtresë adekuakte.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat