Katër pacientë të hospitalizuar në Tetovë, dhe asnjë i vdekur nga Covid-19

Tetova

Katër pacientë të hospitalizuar në Tetovë, dhe asnjë i vdekur nga Covid-19

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 14:17
Foto Ilustrim

Vetëm katër pacientë të hospitalizuar dhe asnjë i vdekur , ky është bilansi i 24 orëve në Tetovë sa i përketë Covid-19.

Autoritetet e Spitalit thanë se situata është normalizuar duke bërë sërish thirrje për kujdes dhe vaksinim.

Nuk ka të prekur nga virusi pacientë që kanë marrë një dozë të vaksinës ndërsa është vetëm një me dy doza.

Janë 4 pacientë me oksigjeno terapi dhe pesë ambulantë ditore kurse nuk ka gjithashtu asnjë me respirator.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat