Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Tetovë - Bota Sot
Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Tetovë

Tetova

Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Tetovë

Më: 15 nëntor 2017 Në ora: 14:49
Ilustrim

Autorë të panjohur mbrëmë kanë kryer një vjedhje të rëndë në shtëpinë e M.K.(55) në rrugën “Kiro Ristovski-Dërnc” nga Tetova.

MPB informon se autorët me dhunë e kanë hapur derën e hyrjes, kanë hyrë brenda dhe kanë marrë 4.000 franga zvicerane dhe 850 euro, një tablet stoli të shumëllojshme.

Pasi e kanë kryer veprën kanë ikur në drejtim të panjohur. Po ndërmerren masa për gjetje të autorëve dhe për ndriçim të plotë të rastit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera