Zgjedhet kryetari i ri i Gjykatës Themelore në Tetovë - Bota Sot
Zgjedhet kryetari i ri i Gjykatës Themelore në Tetovë

Tetova

Zgjedhet kryetari i ri i Gjykatës Themelore në Tetovë

Më: 23 nëntor 2017 Në ora: 13:20
Gjykata Themelore

Hasan Asani është Kryetar i ri i Gjykatës Themelore në Tetovë. Në garë ishin 7 kandidatë, derisa Enver Bexheti paraprakisht tërhoqi kandidaturën.

Asani ishte i katërti në listë me 207 pikë, para tij me 247 pikë ishte Bekim Jahija, Nazif Iljazi me 245 dhe Abdulla Aziri me 221 pikë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera