Qytetari nga Tetova shpreh shqetësimet e tij për të rinjtë, edhe fëmijët 3 vjeçar edhe gjimnazistët në Casino - Bota Sot
Qytetari nga Tetova shpreh shqetësimet e tij për të rinjtë, edhe fëmijët 3 vjeçar edhe gjimnazistët në Casino

Tetova

Qytetari nga Tetova shpreh shqetësimet e tij për të rinjtë, edhe fëmijët 3 vjeçar edhe gjimnazistët në Casino

Më: 16 dhjetor 2017 Në ora: 18:55
Pamje nga kazino

Qytetarët e brengosur për fatin e fëmijëve tetovarë!
Në orët e hershme të mëngjesit sot në postën elektronike kan arritur disa fotografi nga një qytetar me shumë mundësi tetovar, nga një lokal i lojërave të fatit i njohir në popullatë si “CASINO” ku shpreh pakënaqësitë e tij ndaj prindërve të pandërgjegjshëm, punonjësve dhe pronarêve të këtyre bizneseve se si ka mundur të futet fëmija mbrenda i moshës së mitur i cili nga fotografi shihet qartë se nuk ka më shumë se 5 vjet.

Nuk dihet arsyeja e se pse fëmiu është gjetur aty ose si ka përfunduar në atë lokal, në mos ka qenë në shoqërinë e ndokujt apo jo?

Këtu keni fotografitë origjinale të arritura sot në inbox:

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera