Tetova me rekord, lindin 3 fëmijë natën e Vitit të ri - Bota Sot
Tetova me rekord, lindin 3 fëmijë natën e Vitit të ri

Tetova

Tetova me rekord, lindin 3 fëmijë natën e Vitit të ri

Më: 1 janar 2018 Në ora: 14:34
Ilustrim

Viti 2018 në Tetovë ka nisur me bereqet. Natën e Vitit të ri kanë lindur 3 fëmijë i pari ka qenë djalë.

Të gjithë fëmijët kanë lindur shëndosh e mirë. Djali i parë që ka lindur ka lindur me peshë 4.50 kg.

Më pas ka lindur një vajzë dhe në fund një djalë tjetër.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera