Tetovë: Burri vret gruan dhe plagos taksistin - Bota Sot
Tetovë: Burri vret gruan dhe plagos taksistin

Tetova

Tetovë: Burri vret gruan dhe plagos taksistin

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 00:15
Foto ilustrim

(E plotësuar) - Një i vrarë dhe një i plagosur është bilanci i ngjarjes së rëndë që para disa çastesh ka ndodhur në Reçicë të Vogël të  Tetovës.

Raportohet se afër ish kafererisë Piramida, personi me iniciale Z.A nga Reçica e Vogël ka vrarë me armë zjarri gruan e tij dhe ka lënë të plagusor një punonjës taksie.

Siç shkruan Pa Censurë autori është në arrati dhe ende është i armatosur.

Tetovë, burri vret gruan

Dy orë më parë, konkretisht rreth orës 22:45 në Reçicë të Tetovës ka ndodhur një vrasje.

Nuk dihet akoma motivet, por merret vesh se një burrë ka vrarë gruan pas një zënkë familjare.

Policia tashmë ka dalë në terren dhe po punon në zbardhjen e rastit, ndërsa komunikacioni në këtë vend është ndaluar për momentin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...