Është kapur personi që vrau bashkëshorten - Bota Sot
Është kapur personi që vrau bashkëshorten

Tetova

Është kapur personi që vrau bashkëshorten

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 19:31
Ilustrim

Sipas 1Tv ka përfunduar shpejtë arratia e vrasësit në Tetovë, i cili pas një vrasjeje dhe një tentimvrasjeje tentoi t’i ikë përndjekjes policore e gjyqësore.

Bëhet fjalë për A.K (53), i cili dje e vrau bashkëshorten e tij H.K (52), në Reçicë të Vogël, në Tetovë.

MPB bën të ditur se personi në ikje është kapur në fshatin Gajre të Tetovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...