Tirana tronditet nga tërmeti - Bota Sot
Tirana tronditet nga tërmeti

Tirana

Tirana tronditet nga tërmeti

Më: 23 prill 2019 Në ora: 11:15
Ilustrim

Lëkundje tërmeti janë regjistruar sot në Tiranë.

Tërmeti me magnitudë 3.8 ballë është ndjerë në Tiranë dhe në zonat përreth.

Lëkundjet janë regjistruar në orën 10:58 me epiqendër në Fushë-Krujë dhe me një thellësi 10 km. 

Nga raportimet paraprake nuk raportohet për dëme.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...