Paloka: Ramës po i afrohet fundi - Bota Sot
Paloka: Ramës po i afrohet fundi

Tirana

Paloka: Ramës po i afrohet fundi

Më: 7 maj 2019 Në ora: 13:55
Foto

Ish deputeti i PD-së Edi Paloka  deklaroi se qytetarët nuk tremben më përballë dhunës por përkundrazi.

" Gjëndja po degjerenon çdo ditë e më shumë. Ky kryeministër që ka humbur çdo lloj ndjeshmërie njerëzore.  Sa më shumë të shtojë dhunën e presionin aq më i fortë do të jetë reagimi i qytetarëve. Ramës po  i afrohet fundi."

Paloka ndodhet para komisariatit nr 6 ku jane te shoqeruar 5 persona mes tyre ish deputeti i PD-se , Klevis Balliu.

Ka pasur dhe perplasje mes protestuesve dhe policise. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...