Rivali i Veliajt, apel qytetarëve: Vota juaj të jetë mbështetëse dhe jo ndëshkuese - Bota Sot
Rivali i Veliajt, apel qytetarëve: Vota juaj të jetë mbështetëse dhe jo ndëshkuese

Tirana

Rivali i Veliajt, apel qytetarëve: Vota juaj të jetë mbështetëse dhe jo ndëshkuese

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 11:49
Arben Skënderi

Rivali i Erjon Veliajt për Bashkinë e Tiranës, Arben Skënderi është paraqitur në Qendrën e Votimit pranë shkollës ‘Dëshmorët e Lirisë”, për të votuar.

Arben Skënderi, nga Bindja Demokratike,  ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja i tij. Gjatë një interviste të dhënë për mediet, Skënderi iu bëri thirrje qytetarëve që të votojnë.

Sipas tij, vota e tyre të jetë një votë mbështetëse dhe jo ndëshkuese.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat