Veliaj me të birin në krah: Ka akoma kohë për të votuar! - Bota Sot
Veliaj me të birin në krah: Ka akoma kohë për të votuar!

Tirana

Veliaj me të birin në krah: Ka akoma kohë për të votuar!

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 18:41
Erion Veliaj

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Velia u ka bërë thirrje qytetarëve që të votojnë sa ka akoma kohë.

Madje ai në rrjetin social Instagram ka postuar një foto me të birin ku shkruan se: “Na erdhi një “vëzhgues” në shtab 👼🏻 Ka edhe 1 orë ⏱kohë për të votuar! ✌️🌹Mos përto! 🚀Merr pak minuta dhe VOTO! 🗳Vetëm kështu mund të thuash nesër se edhe ti dhè një kontribut për transformimin e qytetit! Forca miq!”,.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat