Punime në rrjet/Ja lagjet që ulin automatin në datat 29-30 korrik

Tirana

Punime në rrjet/Ja lagjet që ulin automatin në datat 29-30 korrik

Më: 28 korrik 2019 Në ora: 18:45
Foto ilustrim

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njofton abonentët në Tiranë se në datat 29 dhe 30 korrik do të ketë ndërprerje të energjisë në disa zona.

Ata njoftojnë se ndërprerja do të jetë si rezultat i vijimit të punimeve për rikonstruksionin e kabinave.

Njoftim për abonentët Tiranë

29 KORRIK

9:30-15:00

rruga “Androkli Kostallari”

9:30-12:00

rruga e Dibrës

09.00-15.00

rruga “Ali Demi”, rruga “Muhamet Gjollesha”, rruga “Tefta Tashko Koco”

09:00-16:00

rruga “Andrea Mano”, rruga “Njazi Meka”

rruga e Dibrës, pranë Spitalit “Nënë Tereza”

09.00-14.00 /rruga “Ndre Mjeda”, rruga “Kongresi i Lushnjes”

30 KORRIK

09:30-15:00

rruga “Petro Marko”, rruga “Asim Vokshi”

09:30-12:00

rruga “Haxhi Hysen Dalliu”

09:00-16:00

rruga “Anastas Shundi,

rruga “Njazi Meka”

09:00-12:00

rruga “Tahir Sinani”, rruga “Pandi Dardha”

13:00-16:00

rruga “Riza Cuko”, rruga “Rexhep Preza” rruga “Pandi Dardha”

09:00- 15:00

rruga “Tefta Tashko Koco”,  rruga “Rifat Bodinaku”, rruga “Asim Zeneli”, rruga “Dervish Hima”

09.00-13.00

rruga “Gjin Bue Shpata” , pranë Drejtorisë së Tatimeve, rruga “Prokop Mima”, rruga “Ndrek Luca ”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat