Makina përplas motoçikletën, 2 të plagosur - Bota Sot
Makina përplas motoçikletën, 2 të plagosur

Tirana

Makina përplas motoçikletën, 2 të plagosur

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 06:34
Foto ilustrim

Rreth orës 22:45 një automjet ka përplasur një motoçikletë në rrugën e Dibrës në Tiranë. Si pasojë e përplasjes janë plagosur drejtuesi i motoçikletës shtetasi me iniciale A.M dhe pasagjerja e motoçikletës shtetasja me iniciale S.M.

Të plagosurit ndodhen në spital ku janë jashtë rreziku për jetën. Drejtuesi i mjetit, shtetasi me iniciale I.U është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për përcaktimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...