Momenti kur nxirret trupi i pajetë i punëtorit - Bota Sot
Momenti kur nxirret trupi i pajetë i punëtorit

Tirana

Momenti kur nxirret trupi i pajetë i punëtorit

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 17:58
Momenti kur nxirret trupi i pajetë i punëtorit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme në Tiranë, ku skela e një pallati ku riparaohet fasada është shembur, për pasojë ka humbur jetën dy punonjës dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Ngjarja është rregjistruar rreth orës 15:00, në rrugën "Faik Konica".

Ky është momenti kur është nxjerrë i pajetë trupi i një prej punëtorëve që humbi jetën si pasojë e shembjes së skelës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat