Aksident në Tiranë, autobusi përplas për vdekje 55-vjeçarin

Tirana

Aksident në Tiranë, autobusi përplas për vdekje 55-vjeçarin

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 13:43
Foto

Rreth orës 11:00 në rrugën që të çon në Farkë të Vogël, Tiranë, motoçikleta me drejtues shtetasin SH. S., 55 vjeç është përplasur me autobusin me drejtues H. P., 51 vjeç.

Si pasojë e përplasjes dhe plagëve të marra, ka ndërruar jetë për në spital drejtuesi i motoçikletës, shtetasi SH.S.

Drejtuesi i autobusit, shtetasi H. P.  L, është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat