Aksident në Tiranë, makina përplaset me patrullën e policisë

Tirana

Aksident në Tiranë, makina përplaset me patrullën e policisë

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 00:28
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryqytet teksa një automjet është përplasur me patrullën e policisë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Selivia në kryeqytet teksa një automjet tip “Benz” është përplasur me një makinë policie. Fatmirësisht nga ky aksident nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Gjithashtu ka krijuar një kaos dhe trafik në këtë zonë të Tiranës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat