Unaza e Re e bllokuar, çfarë ndodh kur protestojnë banorët e Astirit - Bota Sot
Unaza e Re e bllokuar, çfarë ndodh kur protestojnë banorët e Astirit

Tirana

Unaza e Re e bllokuar, çfarë ndodh kur protestojnë banorët e Astirit

Më: 31 gusht 2019 Në ora: 20:51
Foto

Radhë të gjata makinash dhe trafik i rënduar; kjo është situata aktuale në zonën e Unazës së Re.

Siç mund ta shihni edhe në videon ekskluzive, protesta e banorëve të Astirit ka bllokuar qarkullimin.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...