Kamioni përplaset me veturën në Tiranë, vetëm dëme materiale - Bota Sot
Kamioni përplaset me veturën në Tiranë, vetëm dëme materiale

Tirana

Kamioni përplaset me veturën në Tiranë, vetëm dëme materiale

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 21:02
Foto

Një aksident rrugor është regjistruar rreth orës 20:35 të mbrëmjes së sotme, në rrugën “Misto Mame” ku një kamion është përplasur me një autoveturë me drejtues shtetasin  M. XH.

Si pasojë e përplasjes, nuk ka të lënduar, ka vetëm dëme materiale.

Policia Rrugore  vijon punën për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...